Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nidapark Bomonti uygun ödeme koşullarıyla yatırımcıyı cezbediyor

Gayrimenkul sektörünün köklü isimlerinden Tahincioğlu tarafından hayata geçirilen Nidapark Bomonti’de fiyatlar 714 bin TL’den başlıyor.

Tahincioğlu Gayrimenkul güvencesiyle konut sektörüne kazandırılan Nidapark Bomonti projesinde uygun ödeme koşullarıyla metrekaresi 8 bin 300 TL’den konutlar satışa sunuldu.

Fiyatların 714 bin TL’den başladığı projede uygun ödeme koşullarıyla yatırımcıya büyük fırsatlar sunuluyor. Projede vade farksız 5 yılda ödeme fırsatı sunuluyor.

İstanbul’un en merkezi noktalarından Şişli’de konumlandırılan Nidapark Bomonti’de gerçekleştirilen tanıtımın ardından satışlar başladı.

18 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen ve 5 etaptan oluşan projede 559 konut, 60 ofis ve 18 mağaza ile bir de otel yer alıyor. 1+1’den 4+1’e kadar çok geniş bir yelpazeye hitap eden projede daireler 714 bin TL’den başlıyor.

Emlak Konut GYO tarafından geliştirilen ‘şimdi al Ocak 2019’da öde’ kampanyasına dahil Nidapark Bomonti projesinde yüzde 5 peşinat ve yüzde 15 12 ay sonra ara ödeme ile kalan bakiye için aylık 0,99 vade farkı oranıyla bankadan kredi kullanılabiliyor.