Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nidapark Bomonti'de lansmana özel satışlar başladı

Tahincioğlu güvencesiyle 5 blok şeklinde inşa edilen Nidapark Bomonti’de lansmana özel satışlar başladı.

5 Ekim Perşembe günü sektör temsilcilerine ,yatırımcılara ve basına tanıtılan Nidapark Bomonti projesinde lansmana özel fiyatlarla satışlar başladı. Tahincioğlu güvencesiyle Şişli’de hayata geçirilen proje 5 bloktan oluşuyor. Karma projede, hem konut, hem ofis, hem otel hem rezidans tipli mimariler hem de ticari üniteler yer alıyor.

170 bin metrekae inşaat alanında projelendirilen Nidapark Bomonti’de 532 rezidans, 102 ofis, 12 ticari ünite, 168 odalı otel yer alıyor.

İstanbul’un eşsiz manzarasını sunan projede daire tipleri ise 1+1’den başlayıp 4+5+1’e kadar çok geniş bir kitleye hitap ediyor. Yatırımcılar tarafından yoğun ilgi gören projede Nidapark Bomonti Teras, Nidapark Bomonti Kule, Nidapark Bomonti Meydani, Nidapark Bomonti Suite,Nidapark Bomonti Ofis şeklinde adlandırılan 5 ayrı blok bulunuyor.

Addan ve Cem Mimarlık tarafından tasarlanan Nidapark Bomonti’de fiyatlar 714 bin TL’den başlıyor. Lansmana özel satış fiyatları sunan Nidapark Bomonti’de metrekare fiyatları ise 8 bin 400 TL'den başlıyor.

36 ay sonra tamamlanması beklenen projede ödeme planları ise büyük kolaylıklar sağlıyor. Yüzde 5 peşin verildiği zaman 6 ay sonra yüzde 5 ara taksit ve 12 ay sonra yüzde 10 ikinci ara taksitle konut satın alınabilen projede geriye kalan yüzde 80’lik bakiye ise 60 ay vade 0 faiz ile taksitlendirme imkanı sağlanıyor.

Peşin konut satın almayı düşününler ise yüzde 15 indirim hakkından faydalanabilecekler. 61-120 ay aylık 0.45 vade farkı ile Vakıfbank, Halkbank ve Akbank kredileri kullanılabilecek.