Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nidapark Bomonti'de ön satış dönemine özel fırsatlar sunuluyor

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından Şişli Bomonti'de konumlandırılan Nidapark Bomonti projesi lansman öncesi döneme özel fırsatlarla satışa çıktı.

"Nidapark" markasıyla hayata geçirdiği projelerinde yatırımcısına yüksek oranda prim imkanı sunan Tahincioğlu Gayrimenkul, Bomonti'de konumlandıracağı yeni projesi Nidapark Bomonti için çalışmalara başladı. Lansman öncesi döneme özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa sunulan Nidapark Bomonti'de toplam 536 konut bulunuyor. 18 bin 79 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Nidapark Bomonti'de 1+1, 1,5+1, 2+1, 2,5+1, 3+1 ve 4,5+1 tipinde konutlara yer veriliyor.

Konutların yanı sıra 102 ofis, 12 mağaza ve 168 odalı bir otelin de yer aldığı Nidapark Bomonti'de fiyatlar 714 bin TL ile 4 milyon 244 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Banka kredisiyle konut sahibi olunabilen projeden daire satın almak isteyenlere; sıfır faizle 60 ay, yüzde 0,45 faiz oranıyla 120 ay vade imkanı sunuluyor.

Haziran 2020'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Nidapark Bomonti projesi hakkında bilgi veren Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu "İstanbul’un tam kalbinde bulunan Nidapark Bomonti; konut, ofis, meydan ve dükkânlardan oluşan karma bir proje. Yakında ön satışa çıkacak Nidapark Bomonti’de boğaz manzaralı daireler, teras evler, A+ ofisler, geniş sosyal alanlar, bölgenin ilk ve tek şehir meydanının yanı sıra cadde dükkânları da yer alacak" dedi.