Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nidapark İstinye önümüzdeki günlerde satışa çıkacak

Tahincioğlu imzasıyla Sarıyer'de hayata geçirilecek olan Nidapark İstinye için çalışmalara başlandı. Projenin 2017 yılı içerisinde satışa çıkması bekleniyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Sarıyer İstinye'de yükselecek olan Nidapark İstinye projesi için start verildi. 2017'nin ilk çeyreğinde satışa açılması beklenen proje, 51 milyon 706 bin 600 TL yatırım maliyetiyle yükselecek. Detayları önümüzdeki günlerde belli olacak olan Nidapark İstinye, 15 bin 525 metrekarelik araszi üzerinde konumlandırılan 12 bloktan oluşacak.

Toplamda 64 bin 629 metrekare inşaat alanına sahip olan Nidapark İstinye projesinde 136 daireye yer verilecek. Loft Mimarlık tarafından tasarlanan projede 2+1, 2,5+1, 3+1, 3,5+1, 4,5+1 ve 5,5+1 daire tipleri bulunacak. Daire fiyatlarının ve ödeme planlarının henüz açıklanmadığı projenin, merkezi konumu sebebiyle oturum amaçlı konut sahibi olmak isteyenlerin yanı sıra yatırımcılardan da ilgi görmesi bekleniyor.

İstanbul Boğazı'nı gören bir noktada inşa edilen Nidapark İstinye projesinin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, sauna, yürüyüş parkuru, fitness merkezi, çocuk oyun alanları ve kapalı otopark yer alacak.