Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nidapark İstinye’de 60 ay 0 faizle konut sahibi olma şansı

Tahincioğlu tarafından İstanbul Avrupa yakasının değerli lokasyonlarından İstinye’de konumlandırılan Nidapark İstinye’de 60 ay vade ve 0 faizle konut sahibi olma şansı...

İstanbul’un en değerli ve gözde bölgelerinden İstinye’de hayata geçirilen lüks konut projesi Nidapark İstinye’de metrekare fiyatlar 23 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projedeki 1+1 dairelerin fiyatı ise 2 milyon TL’den başlıyor.

Türkiye’in en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO güvencesiyle İstinye’de Tahincioğlu imzasıyla yükselen Nidapark İstinye satışa çıktı. Projeden daire sahibi olmak isteyenler 60 ay vadeye 0 faiz ödeyerek konut sahibi olma fırsatını elde ediyor.

Tahincioğlu Nidapark İstinye projesindeki dairelerin büyüklükleri 90 metrekare ile 663 metrekare arasında farklılı gösteriyor. 2+1, 3+1 , 2,5+1 , 3,5+1, 4,5+1 konut tiplerine yer verilen proje 12 blok ve 134 bağımsız birimden meydana geliyor.

Nidapark İstinye fiyatları metrekare bazında 23 bin TL’den başlıyor.

Nidapark İstinye projesi Panorama, Vadi ve Koru şeklinde isimlendirilen 3 etaptan meydana geliyor. Nidapark İstinye Panaroma 24 blok 202 bağımsız bölüm, Nidapark İstinye Koru 12 blok 134 bağımsız bölüm ve Nidapark İstinye Vadi 19 blok 202 bağımsız bölümden oluşuyor.

73 bin metrekare alan üzerinde yükselen projede 55 blok ve 38 apart üniteden oluşuyor.

Leed Gold sertifikası adaylarından biri olan projenin teslimlerinin ise Haziran 2019’da gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Sağladığı geniş sosyal imkanlar ile de büyük avantajlar sağlayan lüks konut projesi Nidapark İstinye’de kapalı ve açık yüzme havuzu, fitness salonu, 47 bin 500 metrekare alana yayılmış park alanı, otopark hizmetleri, çocuk oyun alanları, güvenlik hizmetleri, yeşil alanlar ve spor alanları yer alıyor.