Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nidapark Kayaşehir ve Nidapark Küçükyalı'da yüzde 5 peşinatla yatırım fırsatı

Emlak Konut tarafından geliştirilen ‘Şimdi al, 2019’da öde’ kampanyası kapsamında Nidapark Kayaşehir ve Nidapark Küçükyalı projelerinde peşinat yüzde 5’e indi.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO tarafından konutta ikinci seferberlik kampanyası ‘Şimdi al, Ocak 2019’da öde’ kaanyasına dahil olan Tahincioğlu Gayrimenkul projeleri Nidapark Kayaşehir ve Nidapark Küçükyalı projelerinde peşinatlar yüzde 5’e indirildi, taksitler ise 2019’a ötelendi.

Emlak Konut GYO tarafından 14 eylülde başlatılan ve 31 ekim tarihine kadar sürecek "Şimdi al, Ocak 2019'da öde" kampanyasına 2 projesiyle katılan Tahincioğlu Gayrimenkul adeta zamanı durdurdu. Ekim sonuna kadar devam edecek kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyenler Nidapark Küçükyalı ve Nidapark Kayaşehir projelerinden yüzde 5 peşinatla konut sahibi olma imkanını yakalıyorlar. Peşinatın kalan yüzde 15'lik kısmını sözleşmeden 12 ay sonra ödeyecek olan yatırımcılar yüzde 80 için kullandıkları banka kredisinin taksitlerini ise 15 ay sonra; Ocak 2019'dan itibaren ödemeye başlıyorlar.