Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nidapark Kayaşehir'de ön satışlar başladı

Tahincioğlu Gayrimenkul ve grup şirketi Nida İnşaat tarafından hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir projesinde lansman öncesi satışlar başlandı.

"Nidapark" markasıyla İstanbul'u yatırım değeri yüksek bölgelerinde konut projeleri hayata geçiren Tahincioğlu Gayrimenkul'ün yeni projesi Nidapark Kayaşehir, Nida İnşaat ortaklığında Başakşehir'de konumlandırılıyor. 103 bin 277 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Nidapark Kayaşehir projesi 3 konut etabı ve 1 ticari etaptan meydana geliyor. Projede toplam 843 konut bulunuyor.

Teslimlerine Haziran 2018'de başlanması planlanan Nidapark Kayaşehir projesinde alanları 102 metrekare ile 224 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde konutlar bulunuyor. Konutların yanı sıra ticari ünitelerin de bulunduğu Nidapark Kayaşehir projesinde daire fiyatları 421 bin TL ile 1 milyon 93 bin TL arasında değişiyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler, Emlak Konut'un 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanyasından yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında, yüzde 20 peşinatlı ödemelerde 120 aya kadar vadeyle daire sahibi olunabiliyor.

Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerine komşu konumda yükselen Nidapark Kayaşehir'in sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna ve yürüyüş parkuru yer alıyor.