Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nidapark Küçükyalı Burgaz’da 84 ay 0 faiz avantajı

İstanbul Anadolu Yakasının en prestijli konumlarından Maltepe Küçükyalı’da hayata geçirilen Küçükyalı Nidapark’ın Burgaz etabında 84 ay 0 faiz avantajı sunuluyor.

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul’un en gözde ilçelerinden Maltepe’nin prestijli konumu Küçükyalı’da sektöre kazandırılan Nidapark Küçükyalı projesinin Kınalı, Sedef etaplarından sonraki 3. Etabı olarak hayata kazandırılan Nidapark Küçükyalı Burgaz etabında fiyatlar ve ödeme planları belli oldu.

Toplam 328 adet konuta yer verilen projede 84 ay yüzde 0 faiz imkanıyla konut sahibi olma imkânı sağlanıyor. Prestijli konumu ve ayrıcalıklı donatılarıyla dikkat çeken Nidapark Küçükyalı projesinin Nidapark Küçükyalı Burgaz etabında toplam 328 adet konuta yer verildi.

Sektörün en köklü ve güçlü isimlerinden biri Tahincioğlu Gayrimenkul ayrıcalığıyla İstanbul Anadolu Yakasının en gözde ilçelerinden Maltepe Küçükyalı mevkiinde konumlandırılan Nidapark Küçükyalı Burgaz’da ödeme planları ve fiyat listeleri belli oldu. Projeye dair tüm detayları haberimizden öğrenebilirsiniz.

Tahincioğlu Gayrimenkul projesi Nidapark Küçükyalı Burgaz’da 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış konut seçeneklerine yer verildi. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 2+1 tipinde tasarlanmış konut seçeneklerinde 106 metrekare ile 134 metrekare arasında, 3+1 daireler 158 ile 169 metrekare arasında ve 4! Tipi konut seçeneklerinde daire büyüklükleri 246 metrekare olarak tasarlandı.

4 blok şeklinde yükselen proje adını Burgaz Adası’nda alıyor. Nidapark Küçükyalı projesinin geniş ve ferah yaşam alanlarına yer verilen etabı Burgaz’da yer alan 2+1 dairelerin fiyatları 945 bin TL ile 1 milyon 362 bin TL arasında değişirken, projede yer alan 3+1 dairlerin fiyatları ise 1 milyon 544 bin TL ile 1 milyon 827 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Cazip ödeme koşulları sunularak konut sahibi olmanın kolaylaştırıldığı projede peşin alımlarda yüzde 15 oranında indirim uygulanıyor. Taksitle konut sahibi olmak isteyenler de yüzde 25 peşinat ödeyerek kalan konut bedelini 84 ay vade farksız taksitle ödeyebiliyorlar.

Konut teslimleri Haziran 2020’de yapılacak olan Tahincioğlu İnşaat Nidapark Küçükyalı Burgaz’daki sosyal olanaklar ise şöyle sıralanıyor:

• Açık yüzme havuzu
• Güneşlenme terasları
• Kafeterya
• Yürüyüş yolları
• Koşu yolları
• Fitness salonu
• Peyzaj
• Çocuk oyun alanları
• Güvenlik
• Otopark