Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nidapark Küçükyalı Cadde'de yer alan 61 dükkan satışa sunuldu

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Maltepe’de hayata kazandırılan Nidapark Küçükyalı projesinin ‘Cadde’ etabında yer alan 61 dükkân satışa sunuldu.

Sektörün köklü isimlerinden Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Anadolu Yakasının gözde ilçelerinden Maltepe’de sektöre kazandırılan Nidapark Küçükyalı projesinde yer alan cadde dükkanlarının bulunduğu etapta satışlar başladı. Nidapark Küçükyalı Cadde’de toplam 61 adet cadde dükkanına yer veriliyor.

Tahincioğlu Gayrimenkul güvencesiyle İstanbul Anadolu Yakasının en çok tercih edilen ilçelerinden Maltepe’nin Küçükyalı lokasyonunda sektöre kazandırılan Nidapark Küçükyalı projesinde yer alan ‘Cadde’ etabındaki toplam 61 adet cadde dükkânı satışa çıkarıldı.
350 metre uzunluğunda kamuya açık caddeden meydana gelecek bir alanda yer alan Nidapark Küçükyalı Cadde projesinde yer alan dükkanlar 126 metrekare ile 758 metrekare arasında farklılık gösterecek biçimde dizayn edildi. Geniş dükkanların bulunduğu Cadde etabında her ihtiyaca ve zevke uygun bir çalışma alanı yer alıyor.

Nidapark Küçükyalı’nın cadde dükkanlarını kapsayan etabı olarak satışa sunulan Nidapark Küçükyalı Cadde projesinden dükkân satın almak isteyenler Emlak Konut GYO güvencesi ile yüzde 25 peşinat ödemesini gerçekleştirdikten sonra kalan konut bedelini 84 ay vade farksız taksitle ödeyebiliyorlar.

Nidapark Küçükyalı projesinin cadde dükkanlarını kapsayan Nidapark Küçükyalı Cadde projesinde dükkanlar satışa çıktı. Bin 159 konut, 769 ofisin bulunacağı blokların alt kısmında yer alacak Nidapark Küçükyalı Cadde'de 61 dükkân yer alacak.

Küçükyalı Cadde’de yer alan konutların fiyatları 3 milyon 266 bin TL ile 10 milyon 657 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Nidapark Küçükyalı’nın ‘Cadde’ etabında yer alan dükkanların büyüklükleri 126 metrekare ile 758 metrekare arasında değişiyor. Nidapark Küçükyalı Cadde projesinin tamamlandıktan sonra günde 20 binden fazla ziyaretçi alacağı öngörülüyor.