Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nidapark Küçükyalı satışa çıkıyor

Tahincioğlu Gayrimenkul'ün Maltepe'de konumlandıracağı Nidapark Küçükyalı projesi için start verildi. Projede satışların 2017 yılının ilk çeyreğinde başlaması bekleniyor.

"Nidapark" markasıyla İstanbul'un yatırım değeri yüksek lokasyonlarında konut projeleri hayata geçiren Tahincioğlu Gayrimenkul'ün Maltepe'de konumlandıracağı yeni projesi Nidapark Küçükyalı için çalışmalara başlandı.

İnşaatına 2017 yılının Haziran ayında başlanması beklenen Nidapark Küçükyalı projesinde bin 159 konut, 769 ofis ve 82 dükkan yer alacak. 2020 yılında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projenin detayları ise önümüzdeki günlerde açıklanacak. Daire büyüklükleri, fiyatlar ve ödeme planının henüz açıklanmadığı projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer verilecek.

Emlak Konut GYO'nun geçen yıl düzenlediği ihaleyi 3 milyar 635 milyon 715 bin lira teklifle kazanan Tahincioğlu Gayrimenkul'den "İhale kapsamında bulunan arsalardan 3'ü ticaret-konut alanı, diğerleri ise ilkokul, ibadethane, meydan ve park olarak yapılandırılacak. 7 arsanın toplam arsa alanı 114 bin 239 metrekare. Tahincioğlu olarak bu bölgede projemizi Maltepe Küçükyalı'ya yakışır bir şekilde hayata geçireceğiz" açıklaması yapılmıştı.