Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nivo Ataköy görücüye çıkıyor

Cathay Group imzasıyla İstanbul'un en değerli yatırım bölgelerinden Ataköy'de yükselecek olan Nivo Ataköy projesinin lansmanı 8 Kasım Perşembe günü gerçekleştirilecek.

"Nivo" markalı projeleriyle sektöre hızlı bir giriş yapan Cathay Group, Nivo İstanbul projesinin ardından Nivo Ataköy projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. Lansman öncesi satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan Nivo İstanbul'un basın toplantısı 8 Kasım Perşembe günü gerçekleştirilecek.

İstanbul'un en değerli lokasyonlarından biri olan Ataköy'de 15 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılacak olan Nivo Ataköy, 2 blokta toplam 310 daireden meydana gelecek. Projede alanları 51 metrekare ile 161 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer verilecek. Daire fiyatlarının lansman öncesi döneme özel olarak 580 bin TL'den başladığı projede teslimler Ocak 2018'de yapılacak.

E-5 yolu, metrobüs, metro ve Atatürk Havalimanı'na çok yakın bir noktada bulunan Nivo Ataköy'de konutların yanı sıra 70 ticari birime de yer veriliyor. Airport AVM ve Avrupa Residence Ataköy'ün arasında yükselecek olan projeden yüzde 50 peşinatla 18 ay vade fırsatından yararlanarak ya da yüzde 25 peşinat ve uygun faiz oranlarıyla anlaşmalı bankalardan alınacak krediyle daire sahibi olunabiliyor.