Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nivo Ataköy'de ilk 30 daire satışa çıktı

Cathay Group tarafından İstanbul Bakırköy'de konumlandırılan Nivo Ataköy projesinde ilk 30 daire avantajlı fiyatlar ve cazip ödeme koşullarıyla satışa sunuldu.

İstanbul'un en değerli yatırım bölgelerinden Bakırköy'de 15 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Nivo Ataköy projesinde 310 daire yer alıyor. 2 bloktan oluşan projede konutların yanı sıra 70 ticari ünite de bulunuyor. Stüdyo, 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer verilen Nivo Ataköy projesinde dairelerin büyüklükleri, fiyatları ve ödeme koşulları henüz açıklanmadı.

İlk 30 dairenin ön satışlarının başladığı Nivo Ataköy projesinden daire satın almak isteyenlere Cathay Group'un Basın Ekspres'te yer alan Nivo İstanbul projesinden ev alanlara rezervasyon önceliği sunuluyor. Sosyal donatı alanları arasında fitness merkezi, kapalı otopark, sauna ve yürüyüş parkurları yer alıyor.

Lokasyonu dolayısıyla yatırımcılardan büyük ilgi görmesi beklenen Nivo Ataköy projesi E-5 yolu, metrobüs, metro ve Atatürk Havalimanı'na çok yakın bir noktada bulunuyor. Teslimlerine Ocak 2018'de başlanması beklenen Nivo Ataköy'de resmi satışların Eylül ayında başlayacağı öngörülüyor.