Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy dünyaya ulaşıyor

Cathay Group tarafından hayata geçirilen Nivo projeleri internet üzerinden Kanada’dan Katar’a kadar birçok dünya ülkesine ulaşıyor.

Cathay Group Nivo projeleri internet üzerinden yapılan satışlarla Kanada, İngiltere, Katar, Almanya, ABD, İngiltere, Brezilya gibi birçok dünya ülkesine ulaşabiliyor.

Cathay Group Genel Müdür Yardımcısı Okan Süha Yıldırım, “Geniş satış ekibimiz teknolojiyi kullanarak mesafeleri kısaltıyor ve güvenilir bir şekilde Nivo projeleriyle buluşturuyor” dedi.

Cathay Group’un yıldız projeleri Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy dünya ülkelerine satılıyor. Satış sürecine yeni bir anlayış getiren ekibi ve çok mecralı pazarlama sürecinde teknolojiyi kullanan Nivo pazarlama ekibi, mesafeleri kısaltıyor. Nivo İstanbul projesinde ‘webchat’ teknolojisiyle Türkiye’nin 8 bin 848 kilometre uzağındaki Kanada ve 4 bin 338 kilometre uzağındaki İngiltere’deki yatırımcılara satış gerçekleştirildi. Bunun yanında Brezilya’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne, Almanya’dan Katar’a dünyanın dört bir yanındaki yatırımcılarla bu ağ üzerinden temaslar devam ediyor.

Nivo projeleriyle Türkiye ekonomisine katkı sağlanıyor

Cathay Group Genel Müdür Yardımcısı Okan Süha Yıldırım, “Türkiye, gayrimenkul sektöründe dünyanın en itibarlı ülkeleri arasında yer alıyor. Cathay Group olarak ülkemize yakışır projelere imza atıp, teknolojiyi de kullanarak müşterinin olduğu her bölgeye ulaşabiliyoruz. Satış ofislerimizdeki titiz çalışma, genç ve dinamik ekiplerimiz de bu başarımızda rol oynuyor. Daha çok yatırımcıya ulaşarak, ülke ekonomisine de daha fazla katkıda bulunmayı umuyoruz” dedi.