Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy’de peşin alımlara yüzde 30 indirim fırsatı

Cathay Group, peşin ödeme kampanyası başlattı. Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy’de peşin ödemelerde yüzde 30 indirim uygulanıyor.

Cathay Group hem gayrimenkul sektörünü hareketlendirmek hem de yatırımcılara en uygun koşulları sunmak amacıyla yeni bir kampanya başlattı. Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy projelerinden konut almak isteyenler için peşin alımlarda yüzde 30 indirim uygulanacak. Kampanya 1 Mart tarihine kadar devam edecek.

Dövizdeki dalgalanma ile birlikte maliyetlerin arttığını hatırlatan Cathay Group Genel Müdürü Okan Süha Yıldırım, buna rağmen sektörü hareketlendirmek ve herkesi konut sahibi yapmak için böyle bir indirim kampanyası yapmaya karar verdiklerini ifade etti. Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy’de fiyat artışı yapmak yerine ek indirim yaptıklarını belirten Süha Yıldırım, içinde bulunulan dönemin yatırım için en uygun zaman olduğunu vurguladı.

ÖNÜMÜZDEKİ AYLARDA FİYAT ARTIŞI BEKLENİYOR

Gelecek dönemde sektör genelinde bir fiyat artışı olmasını beklediklerini ifade eden Cathay Group Genel Müdürü Okan Süha Yıldırım, gayrimenkul sektöründe böyle avantajlı alım koşulları 2019’un ilerleyen dönemlerinde olmayacağını söyledi. Vergi avantajının bitecek olması, yüzde 50’ye yakın artış gösteren maliyetler gibi birçok etkenin gayrimenkul piyasasının yükselmesine neden olacağını belirten Süha Yıldırım, kampanya ile birlikte vatandaşları avantajlı fiyatlarla konut sahibi yapmak istediklerini ifade etti.