Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nivo İstanbul'dan aylık bin 500 TL'lik taksitlerle konut sahibi olunabiliyor

Cathay Group ve Neba A.Ş. ortaklığında Basın Ekspres Yolu'nda yükselen Nivo İstanbul'dan ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 5 peşinatla 240 aya varan vade imkanı sunuluyor

"Nivo" markalı projeleriyle sektöre hızlı bir giriş yapan Cathay Group'un Neba A.Ş. ile İstanbul'un hızla değerlenen lokasyonlarından Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirdiği Nivo İstanbul'da satışlar hızla devam ediyor. Daire fiyatlarının 326 bin TL'den başladığı projeden yüzde 5 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Aylık bin 500 TL'den başlayan taksitlerle konut satışının devam ettiği projeden 31 Mart'a devam edecek kampanya kapsamında, yatırımcılara 0,79 faiz oranıyla 240 ay, 0,45 faiz oranıyla 120 ay, sıfır faizle 60 ay vade imkanı tanınıyor.

Teslimler 2018'de başlayacak

Yüzde 1 KDV avantajıyla dikkat çeken proje, 42 dönümlük arazi üzerinde yükseliyor. 6 blokta bin 418 bağımsız ünitenin yer aldığı Nivo İstanbul projesinin; 1 bloğu 'serviced apartments', 3 bloğu home-ofis ve 2 bloğu ise konut olacak. Toplam inşaat alanı 200 bin metrekareyi bulan Nivo İstanbul'da büyüklükleri 50 metrekare ile 147 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer alıyor. Tamamlandığında yüzde 38 oranında prim yapacağı öngörülen projede teslimlerin Aralık 2018'de başlaması planlanıyor.

Kentsel dönüşümün en başarılı örneği olacak

Kaba inşaatının büyük bir kısmı tamamlanan Nivo İstanbul hakkında bilgi veren Cathay Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz, "Toplam yatırım bütçesi arsa dahil 200 milyon dolar olan projemiz, kısa sürede yüzde 12 oranında prim yaptı. Basın Ekspres aksındaki en önemli kavşağın tam üzerinde bulunan Nivo İstanbul'da yabancılara satış oranı şu an yüzde 10 civarında. Projenin teslim tarihinin yaklaşacağı 2018’de ise yabancı yatırımcı oranı yüzde 20’ye yaklaşacak" dedi.

Yılmaz, "Kentsel dönüşümün merkezi haline gelen Basın Ekspres’te her metrekarenin değeri her geçen gün artıyor. Sadece yaşam merkezleriyle değil ulaşım ve altyapı yatırımlarıyla her geçen gün değer kazanıyor. En büyük amacımız, burada yaşayan bir proje inşa etmek. Bölgeyi ihya eden, insanla ilişkisini yeniden kuran doğru tasarlanmış projemizle güzel İstanbul'a yeni bir değer üretiyoruz. Kentsel dönüşümün en başarılı örneği olma iddiasındayız" şeklinde konuştu.