Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nivo projelerinden ev alanın arabası da hazır

25 yıldır emlak sektöründe hayata geçirdiği projeleriyle kalitesini ortaya koyan CathayGroup’un Nivo projelerinden ev alanlara yanında araba da geliyor.

Emlak sektörüne kazandırdığı, konut, alışveriş merkezi, ofis ve daha birçok alanda kazandırdığı projeler ile sık sık adından söz ettiren CathayGroup yepyeni bir kampanyaya imza attı. CathayGroup tarafından geliştirilen Nivo projelerinden daire satın alanlara yanında araba alma hakkı da tanınıyor.

Nivo projelerinden konut satın alanlar 24 ay sürecek konut taksiti ödemeleri bitene kadar Intercity güvencesiyle araç sahibi de olabilecekler. Projeler kapsamında sağlanan bir diğer kampanya ise şu şekilde: Nivo’dan daire almak isteyen tüketiciler daha önceden kullandıkları eski araçları varsa bu araçlarını konut peşinatı olarak kullanabilecek.

İstanbul’un en gözde projelerinden CathayGroup imzalı Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy’den konut satın alanların ayakları yerden kesilecek. Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy projelerinde isteyen alıcılar 24 aylık konut taksiti ödemeleri bitene kadar aynı zamanda Intercity güvencesiyle bir de araç sahibi olabilecekler. Kampanya kapsamında konut satın alanlar aynı zamanda mevcut kullandıkları araç varsa yeni dairelerine peşinat olarak eski araçlarını gösterebilecekler.

CathayGroup’un yıldız projeleri Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy’den ev alanların ayakları yerden kesiliyor. Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy’den ev alanlar 24 aylık ödemeleri bitene kadar Intercity güvencesiyle araç sahibi oluyor. Bunun yanında kampanya çerçevesinde ev satın alanlar, mevcut araçlarını da peşinat olarak kullanıp, ödemelerinin sonuna kadar yeni arabalarını kullanabiliyor.