Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nlogo İstanbul dükkanları 15 Şubat’ta açık artırma ile satışa sunulacak

Gayrimenkul sektöründe adından sıkça bahsettiren Özyurtlar İnşaat tarafından sektöre kazandırılan Nlogo İstanbul’da cadde dükkanları 15 Şubat’ta satışa çıkıyor.

Özyurtlar İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakasının hızla gelişmekte olan lokasyonlarından Esenyurt ilçesinde hayata kazandırılan Nlogo İstanbul’da yer alan cadde dükkanları 15 Şubat 2018 tarihinde açık artırma yöntemiyle satışa çıkarılacak.

Projede yer alan cadde dükkanlarının fiyatları ise 419 bin TL’den başlangıç gösteriyor. 15 Şubat tarihinde açık artırma usulü ile satışı gerçekleştirilecek olan dükkanlar yoğun ilgi görüyor.

15 Şubat 2018 tarihinde saat 14.00’da Eskidji Müzayedecilik’in Yenibosna Merkezinde start alacak açık artırmaya internet üzerinden de canlı olarak katılım sağlanabilecek. İhale saatinde izlenmeye açık olacak ihaleye çevrimiçi olarak katılmak isteyenler de teklif verebilecekler.

Nlogo istanbul projesi Özyurtlar İnşaat kalitesiyle İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinden Esenyurt’ta hayata geçirildi. Projede yer alan cadde dükkanlarının fiyatları ise 419 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projedeki cadde dükkanlarının metrekare büyüklükleri ise 100 metrekare ile 433 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. Projede farklı büyüklüklerde toplam 63 adet cadde dükkanı açık artırma yöntemi ile satışa çıkarılarak sahipleri ile buluşturulacak.

Peşin ve vadeli ödeme seçenekleriyle alıcıya sunulan dükkanlarda yüzde 20 peşin ödemeye 48 ay taksit imkanı sağlanacak.