Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nlogo İstanbul, Ncadde Hayat ve Nlive Bahçeşehir'de fırsat sürüyor

Özyurtlar İnşaat'ın Bahçeşehir ve Esenyurt'ta inşa ettiği Nlogo İstanbul, Ncadde Hayat Residence ve Nlive Bahçeşehir'de yüzde 5 peşinatla 240 ay vade kampanyası sürüyor.

İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinde projeler üreten Özyurtlar İnşaat'ın Bahçeşehir ve Esenyurt bölgelerinde konumlandırdığı 3 projesinde kampanyalı satışlar devam ediyor. Emlak Konut GYO, GYODER ve KONUTDER işbirliğinde yatırımcıya sunulan "Güçlü Türkiye için Birlik Zamanı" kampanyas kapsamında; Nlogo İstanbul, Ncadde Hayat Residence ve Nlive Bahçeşehir projelerinden daire sahibi olmak isteyenlere, yüzde 5 peşinat ve 0,79 faiz oranıyla 240 ay, 0,45 faiz oranıyla 120 ay, sıfır faizle 60 ay vade imkanı tanınıyor.

Ncadde Hayat Residence'ta 1+1 ve 2+1 tipinde daireler bulunuyor

Geçtiğimiz yılın son çeyreğinde satışlarına başlanan Ncadde Hayat Residence projesinde 204 daireye yer veriliyor. Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede alanları 60 metrekare ile 90 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tipinde konutlar yer alıyor. NMerkez projesinin tam karşısında, Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kaymakamlık binasının hemen yanında yükselen Ncadde Hayat Residence; 40 milyon dolar yatırım değeriyle yükseliyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, tenis kortu, yürüyüş parkuru, voleybol ve basketbol sahası, kapalı otopark, fitness merkezi ve çocuk oyun alanları yer alıyor.

Nlogo İstanbul yüksek oranda prim vadediyor

İstanbul'un gelişen yüzü Esenyurt'ta 200 milyon TL yatırımla yükselen Nlogo İstanbul, 34 bin 580 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılıyor. 7 blokta toplam 2 bin 679 daire ve 89 ticari birimin yer aldığı projede büyüklükleri 40 metrekare ile 175 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde dairelere yer veriliyor. E-5 ve TEM otoyollarına yakınlığıyla ulaşım kolaylığı sunan projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, yürüyüş parkusu, açık ve kapalı yüzme havuzları, Türk hamamı, fitness salonu, çocuk oyun alanları ve basketbol sahası bulunuyor.

Nlive Bahçeşehir lokasyonuyla dikkat çekiyor

Şirketin Bahçeşehir'de inşa ettiği Nlive Bahçeşehir projesinde teslimlerin Haziran ayında başlaması planlanıyor. Toplamda 98 konuttan meydana gelen projede alanları 86 metrekare ile 162 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor. 21 katlı tek rezidans kulesinden oluşan projede dairelerin yanı sıra 6 adet ticari birime de yer veriliyor. Kolay ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığıyla öne çıkan Nlive Bahçeşehir'in sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu ve sauna yer alıyor.