Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

NND Yapı, Kadıköy'de kentsel dönüşüme imzasını atacak

Kentsel dönüşümün İstanbul'daki en önemli ayağından biri olan Kadıköy'de büyük projelere imza atan NND Yapı, bölgede kentsel dönüşüme hız katıyor.

Kentsel dönüşümün yapıldığı marka değeri en yüksek ilçelerden Kadıköy bölgesinde, Suadiye ve Kozyatağı’nda projeler üreten NND Yapı, tüm inşaatları zamanında teslim ederek İstanbul’un geleceğinin şekillenmesine katkı sağlamayı hedefliyor.

"Bütün projelerimizi zamanında teslim ettik"

Hayata geçirdikleri tüm projeleri 21. yüzyılın ihtiyaçlarından ve modern insanın gereksinimlerinden yola çıkarak hazırladıklarına dikkat çeken NND Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Yıldırım, “Ele aldığımız her projeyi, ister konut, ister alışveriş merkezi ya da iş merkezi olsun, ihtiyaçları konforla birleştiren bir çizgide inşa ediyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizi söz verdiğimiz tarihlerde teslim etmeyi başardık. Yaşadıkları evleri bize emanet edenlerin konutlarını zamanında teslim etmenin haklı gururunu yaşıyoruz” diyor. Yıldırım, NND Yapı, tarafından tamamlanan tüm projelerde “Fark edilir ayrıntılardan bütüne ulaşan estetik ve mimari anlayışını, sağlamlık ve dayanıklılığı sağlayan mühendislik bilimiyle buluşturduklarını” vurguluyor.

Çalışmalar devam ediyor

Tüm projelerinde kalitesi belgelenmiş, uzun ömürlü malzemeler kullanmaya özen gösteren NND Yapı, Suadiye ve Kozyatağı bölgesinde 12 bin 200 metrekarelik bir alanda, konut ve işyeri inşaatına devam ediyor. Suadiye’de inşaatı sürdürülen Akdemir Apartmanı’nda, 15 kat ve 14 daire olması planlandı. Kozyatağı’nda yapılan Nihal Apartmanı projesinde ise 8 kat üzerinde 18 daire yer alıyor. NND Yapı’nın Kozyatağı’nda gerçekleştirdiği bir diğer proje olan NANDA Plaza’da ise 9 katta 8 ofis bulunuyor.