Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Northgate Ankara'da satışlar başladı

HNN Yapı Teknik imzasıyla Ankara Esenboğa'da hayata geçirilen Northgate Ankara projesinde satışlara başlandı. Projede fiyatlar 425 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Başkent Ankara'nın dev projesi olarak 1 milyon metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Northgate Ankara'da lansman öncesi satışlar başladı. Toplamda 3 bin 300 konuta yer verilecek olan projede konutların 2 bin 300 adedi home office olarak kullanılabilecek şekilde tasarlandı. Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede büyüklükleri 28 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler bulunuyor.

Daire fiyatlarının 425 bin TL ile 1 milyon 250 bin TL arasında değişiklik gösterdiği projede 400 bin metrekarelik alan yeşil alanlara ayrıldı. Şirket bünyesinde 48 ay vade farksız taksit avantajının sunulduğu Northgate Ankara'nın sosyal donatı alanları arasında ise açık ve kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, sauna, restoran, okul ve AVM yer alıyor. Uluslararası ölçekte karma bir proje olan Northgate Ankara, Esenboğa Havalimanı’na 7 kilometre mesafede bulunuyor.