Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Northland'e OSTİM ilgisi sürüyor

OSTİM’in büyük ölçekli firmaları, konut seçimlerini Başkent’in yeni gelişim bölgesi Ovacık’ta yükselen Northland’den yana kullanıyor.

Northland Ankara projesini inşa eden İntegra Yapı AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Uslu, teknolojiden, sanayiye; inşaattan, tıbbi malzemelere kadar çok fazla alanda üretim faaliyeti gösteren OSTİM’deki firma sahipleri ve çalışanlarının Northland’e gelen en fazla müşteri kitlesi olmasında ana faktörün bölgeye yakınlığın yanı sıra “iç ve dış mimarideki farklılık, lüks yapı, zengin sosyal donatı alanları” olduğunu belirtti.

Başkent sanayisinin gelişiminde öncü güç olan OSTİM çalışanlarının detaycı yapılarının da bölgede Northland’in popülaritesini artırdığını vurgulayan Uslu, şunları söyledi:

“Northland’in alıcıyı heyecanlandıran yüzü projeyi inceleyen herkes tarafından fark ediliyor. Ama Türkiye’de ve dünyada önemli işler yapan OSTİM firmalarının tercih etmesi, projemizin gerçekten kaliteli olduğunu gösteriyor. Çünkü modern mimarili konut projelerinin çoğu vitrin malzemesi kullanıp yapı kalitesinden ödün veriyor. Bu durumu ise sadece sanayiden, malzemeden anlayan alıcılar fark edebiliyor. Bizim projemizde mimari, konfor, zengin sosyal donatı alanları ne kadar önemliyse; birinci sınıf inşaat malzemesini kaliteli işçilikle kullanmak da o kadar önemli. Yaptığımız görüşmelere göre projenin Ovacık gibi yeni gelişim bölgesinde bulunması temiz havaya ve sakin ortama sahip olması doğru bir yatırım olarak görülüyor. OSTİM’e 10 km uzaklıkta bulunması ulaşım kolaylığı sağlarken Northland’in her yönden nezih bir proje olması OSTİM firmalarının vazgeçilmezi olmamızı sağlıyor.

​"​