Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nova Suites Eyüp'te peşin ödemelere indirim fırsatı sürüyor

Kize Yapı Grubu tarafından İstanbul'un en köklü ilçelerinden Eyüp'te yükselen Nova Suites Eyüp'ten daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme planları sunuluyor.

Eyüp'te 2 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Nova Suites Eyüp projesi 5 katlı tek bloktan meydana geliyor. Toplamda 69 bağımsız birimin yer aldığı projede 57 daire ve 12 ticari alan bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dubleks ve 5+1 dubleks tiplerinde konutlara yer verilen projede dairelerin alanları 55 metrekare ile 208 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Metroya olan 100 metrelik mesafesiyle hem yaşam hem de yatırım çin konut sahibi olmak isteyenlerden büyük ilgi gören projenin teslimlerine Mart 2018'de başlanması bekleniyor. Daire fiyatlarının 300 bin TL ile 900 bin TL arasında dğeiştiği projeden peşin ödemeyle daire sahibi olmak isteyenlere çeşitli indirimler uygulanıyor. Projede ayrıca kişiye özel ödeme koşulları da sunuluyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda kazandıracağı öngörülen projede aidatların 150 TL ile 250 TL arasında olması bekleniyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü, Alibeyköy Otogarı ve Vialand AVM'ye oldukça yakın bir alanda hayata geçirilen projenin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, yürüyüş alanları ve kapalı otopark mevcut.