Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nova Suites Kağıthane'de ön talep toplama çalışmaları başladı

KİZE Yapı ve EMTİ İnşaat işbirliğiyle yerli ve yabancı yatırımcının büyük ilgi gösterdiği Kağıthane'de hayata geçirilen Nova Suites projesi için ön talep toplanıyor.

Daha önce Lifeİstanbul Gündoğuşu, Lifeİstanbul Günbatımı ve Yeshill Göktürk projelerine imza atan KİZE Yapı'nın konut ve ticari gayrimenkul geliştirme alanında faaliyet gösteren EMTİ İnşaat işbirliğiyle ile Kağıthane'de hayata geçireceği Nova Suites projesi için ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

Resmi satışlarına yakın bir tarihte başlanması hedeflenen Nova Suites Kağıthane projesi 21 katlı tek blokta 108 daireden meydana geliyor. 3 adet ticari üniteye de yer verilen projede alanları 62 metrekare ile 122 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor.

Mart 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi öngörülen Nova Suites Kağıthane projesi uluslararası finans ve iş çevrelerinin yoğun olarak Maslak ve Levent'e yakın konumuyla kentin tam merkezinde yer alıyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme koşulları ve lansman öncesi cazip fiyatların sunulduğu projede açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, sauna ve yürüyüş yolları gibi sosyal donatı alanlarına yer veriliyor.