Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Noven City Life Kocaeli'de yükseliyor

Kocaeli Başiskele’de hayata geçirilen Noven City Life konut projesinde Novenka İnşaat imzası bulunuyor. Fiyatlar 425 bin TL’den başlıyor.

Kocaeli Başiskele’de hayata geçirilen Noven City Life konut projesinde Novenka İnşaat imzası bulunuyor. Fiyatlar 425 bin TL’den başlıyor.

Novenka İnşaat tarafından Kocaeli’nde konumlandırılan Noven City Life projesinde konutlar hemen teslim durumda. Konut kredisi ile ev sahibi olunabilen projede farklı tiplerde tasarlanmış 10 adet 3+! tipinde daire yer alıyor.

Projede bulunan dairelerin büyüklükleri ise 165-205 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. Deniz manzarasına hakim konumda yer alan projede daire fiyatları 425 bin TL’den başlangıç göstererek 680 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Bin 200 metrekare inşaat alanında hayata geçirilen projede yer alan daireler hemen teslim edilebiliyor. Projedeki dairelerin kira gelirleri ise bin 500 TL ile bin 700 Tl arasında değişiklik gösteriyor.

Projede çocuklar için tasarlanmış oyun alanları, kameralı özel güvenlik sistemleri ve sakinler için açık otopark yer alıyor.