Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nuhoğlu İnşaat konkordato talebinde bulundu

Nuhoğlu İnşaat, yaşadığı mali sıkıntıları aşamayınca konkordato talebinde bulundu. Şirkete, konkordato komiserlerinin atanması bekleniyor.

Nuhoğlu İnşaat, yaşadığı mali sıkıntıları aşamayınca konkordato talebinde bulundu. Şirket, hacizlere karşı koruma talep etti.

BİLİNEN BİRÇOK PROJEYE İMZA ATTI

Gayrimenkul ve inşaat sektöründe 1986’dan bu yana birçok proje üreten Nuhoğlu İnşaat’ın yönetimine mahkeme tarafından konkordato komiserlerinin atanması bekleniyor.

Nuhoğlu İnşaat; konut, altyapı, çevre düzenlemesi, kent parkları, eğitim ve sağlık projeleri ile özellikli yapılar gibi alanlarda özel ve kamu sektörüne yönelik birçok hizmet sundu. Şirket, Türkiye'nin sembol yapıları arasına giren 100’ün üzerinde proje üretti.

İstanbul Akvaryum, Aqua Florya Alışveriş Merkezi, Küçükkuyuport, Sinan Erdem Arena, Bursa Hayvanat Bahçesi, Bayrampaşa Şehir Parkı gibi projeler Nuhoğlu İnşaat tarafından hayata geçirildi.

4 PROJEDE İNŞAAT DEVAM EDİYOR

Nuhoğlu İnşaat’ın inşaatı devam eden Yenitepe Kadıköy, Cubes Ankara, Yenitepe İzmir ve Marinera Çeşme isimli dört projesinde satışlar da sürüyordu.