Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Nurol GYO, çocukları Nurol Park'a davet ediyor

Nurol GYO'nun Basın Ekspres'te hayata geçirdiği Nurol Park projesinde 24 Nisan'da düzenlenecek olan Çocuk Şenliği, çocuklara ve ailelerine keyifli saatler yaşatacak.

İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinde projeler üreten Nurol GYO, 24 Nisan'da düzenleyeceği şenliğe, çocukları ve ailelerini bekliyor. Mahalle konseptiyle yükselen Nurol Park projesinde gerçekleştirilecek şenlikte çocuklar doyasıya eğlenirken, Nurol GYO, şenlikte yeni ev sahiplerinin çocuklarına özel olarak hazırladığı tapuları verecek.

Eğlenceli ve renkli sürprizlerin hazırlandığı şenlikte minikler, aileleriyle birlikte hem çocuk bayramını kutlayacak hem de bahar mevsiminin tadını doya doya çıkaracak. Şenlik kapsamında çocuklar yüz boyamadan, özel kahramanlarla fotoğraf çekimine, cupcake süslemeden, t-shirt boyamaya kadar birbirinden eğlenceli aktivitelerle günün ve baharın keyfini çıkaracak.

Nurol GYO, çocuk şenliğinin coşkusunu hep birlikte yaşamak ve projenin ayrıcalıklarla dolu mahalle dokusunu keşfetmek isteyen herkesi bu özel günde, özel fırsatlarla Nurol Park’a davet ediyor.