Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nurol GYO, çocukları Nurol Park'a davet ediyor

Nurol GYO'nun Basın Ekspres'te hayata geçirdiği Nurol Park projesinde 24 Nisan'da düzenlenecek olan Çocuk Şenliği, çocuklara ve ailelerine keyifli saatler yaşatacak.

İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinde projeler üreten Nurol GYO, 24 Nisan'da düzenleyeceği şenliğe, çocukları ve ailelerini bekliyor. Mahalle konseptiyle yükselen Nurol Park projesinde gerçekleştirilecek şenlikte çocuklar doyasıya eğlenirken, Nurol GYO, şenlikte yeni ev sahiplerinin çocuklarına özel olarak hazırladığı tapuları verecek.

Eğlenceli ve renkli sürprizlerin hazırlandığı şenlikte minikler, aileleriyle birlikte hem çocuk bayramını kutlayacak hem de bahar mevsiminin tadını doya doya çıkaracak. Şenlik kapsamında çocuklar yüz boyamadan, özel kahramanlarla fotoğraf çekimine, cupcake süslemeden, t-shirt boyamaya kadar birbirinden eğlenceli aktivitelerle günün ve baharın keyfini çıkaracak.

Nurol GYO, çocuk şenliğinin coşkusunu hep birlikte yaşamak ve projenin ayrıcalıklarla dolu mahalle dokusunu keşfetmek isteyen herkesi bu özel günde, özel fırsatlarla Nurol Park’a davet ediyor.