Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nurol Life'ta teslimler yıl sonunda tamamlanacak

Nurol GYO tarafından İstanbul’un en merkezi noktasında hayata geçirilen Nurol Life’ta anahtar teslimleri yapılıyor. Teslimler yıl sonuna kadar devam edecek.

Ürettiği projelerde merkezine her zaman ‘insan’ı alan Nurol GYO güvencesiyle sektöre kazandırılan Nurol Life konforlu yaşamın kapıları açıldı. Yaşamın başladığı projede anahtar teslimleri yapılıyor. Projedeki dairelerin teslim sürecinin bu yılın sonuna kadar tamamlanması bekleniyor.

Konut sektörünün lider firmalarından Nurol GYO, İstanbul’un yeni ve en merkezi yaşam alanı olarak tasarlanan Seyrantepe’deki projesi Nurol Life’ta teslimlere başladı. Klasik rezidans projelerinden farklı olarak “iyi olma hali” yaklaşımıyla hayata geçirilen Nurol Life, ev sahiplerine sunduğu konforlu yaşam alanları ile benzerlerinden farkını ortaya koyuyor.

Türkiye’nin en büyük havalimanına erişim kolaylığı

Ayrıcalıklı bir lokasyona sahip proje, ev sahiplerine; Levent ve Maslak hatlarının yoğun trafiğine girmeden yeni yapılan bağlantı yolları sayesinde sahil şeridine, 1, 2 ve 3. köprüye ve yapımı devam eden Türkiye’nin en büyük havalimanına kolay erişim imkanı sunuyor.

İstanbul’un nefes alan bölgelerinden Belgrad Ormanlarının hemen yanı başında konumlanan, yaklaşık 500 dairenin bulunduğu Nurol Life, ev sahiplerinin bedensel ve ruhsal olarak kendilerini iyi hissetmeleri için tüm donanımlara sahip.

N-Space ile daire içi tavan yüksekliği 4 metre olarak tasarlandı

Metrekare yaklaşımının reddedildiği ve bir Nurol GYO çözümü olan N-Space ile metreküp yaklaşımının benimsendiği Nurol Life’ta daire içi tavan yükseklikleri 4 metre olarak tasarlandı. Bu sayede Nurol Life’ın yeni sakinleri evlerinde ferah, kendilerini daha iyi hissettikleri ve daha geniş özel alana sahip oldukları sağlıklı bir hayat yaşayabilecek.

N-Light çözümü il güneş ışığından en üst seviyede yararlanma imkanı

Yine ev sahiplerinin gün ışığından maksimum derecede faydalanmaları amacıyla proje sürecinde bir diğer Nurol çözümü olan N-Light ile Avrupa’da yapılan ışık testleri uygulandı. 2,5 metre yüksekliğindeki geniş ve açılabilir pencereler ile ev sahiplerinin bedensel ve ruhsal sağlığının bütünlüğünü koruyabilmeleri ve sürdürebilmeleri için evlerinde gün ışığından maksimum derecede faydalanmaları sağlanıyor.

Ayrıcalıklı sosyal olanaklar

İstanbul’un yatırım ve oturum amaçlı gözde projelerinden Nurol Life’ta tüm bunlara ek olarak; sinema odasından misafir odasına, fitness salonundan spa ve buhar odalarına, ev sahiplerinin dostlarıyla keyifli vakit geçirebileceği lounge alanlarından çalışma alanlarına kadar iyi hissettirecek tüm alanlar en ince ayrıntısına kadar tasarlandı. Tüm sosyal tesislerin yer üstünde bulunduğu, 9 metre yüksekliğe sahip karşılama resepsiyonuna sahip, 1 saniyede 4 metre hızında 23 adet asansörün inşa edildiği, permakültür alanı ve eğitimleri ile nefes alan ve aldıran rezidanslarda ayrıca sunulan concierge ve pet care (evcil hayvan) bakım hizmeti ile hayata kolaylık ve konfor katılıyor.