Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nurol Life'tan konut alanların ilk hediyesi Crate and Barrel'dan

Nurol GYO imzasıyla Seyrantepe'de yükselen Nurol Life projesinden daire sahibi olanlar Crate and Barrel'dan 40 bin TL'ye varan hediye çeki kazanıyor.

Nurol GYO tarafından Türk Telekom Arena Stadı'nın hemen arkasında 9 bin 525 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Nurol Life projesinde yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında, "Practical Luxury" konseptiyle ayrıcalıklı bir rezidans deneyimi sunan Nurol Life'tan daire satın alanlar Crate and Barrel'dan 40 bin TL'ye kadar hediye çeki kazanıyor.

50 katlı bir kule ve bazadan oluşan Nurol Life'ta 502 konut, 50 ofis ve 2 ticari birim bulunuyor. Stüdyodan 4+1'e kadar farklı tiplerde dairelerin yer aldığı projede dairelerin alanları 62 metrekare ile 294 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Nisan 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede yer alan konutlar 4 metrelik yüksek tavanlarıyla dikkat çekiyor.

TEM, metro ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne olan yakınlığıyla yüksek prim vadeden projeden daire fiyatları 305 bin dolar ile 2 milyon dolar arasında değişiklik gösteriyor. Kişiye özel ödeme planlarıyla kolayca daire sahibi olunabilen projede dairelerin metrekare birim fiyatları ise 5 bin dolar ile 7 bin dolar arasında.