Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Nurtepe'de kentsel dönüşümün ilk adımı atıldı

Kağıthane'nin Nurtepe Mahallesi'nde depreme dayanıklı olmayan binaların bulunduğu bin 535 metrekarelik alanda kentsel dönüşüm çalışmalarına başlandı.

İstanbul'un kentsel dönüşümle yenilenen bölgeleri arasına Kağıthane'nin Nurtepe Mahallesi de dahil oldu. Nurtepe'de depreme dayanıklı olmadığı tespit edilen konutların ada bazlı dönüşüm çalışmaları başladı. Temelleri bugün atılan kentsel dönüşüm projelerinin temel atma törenine Kağıthane İlçe Kaymakamı Hasan Göç, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, belediye başkan yardımcıları, inşaat firması yetkilileri ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Projede kreş de yer alacak

Tamamlandığında çocuklar için oyun alanları ve otopark sorununun yaşanmaması için otopark alanlarının bulunacağı proje hakkında bilgi veren Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, 'Ada Bazlı Kentsel Dönüşüm'ün Kağıthane'de yaygınlaşacağını vurgulayarak, "Mahallelerimizin her birinde ada ölçekli kentsel dönüşüm çalışmalarımız devam ediyor. 100'ü geçen projemiz oluştu. Her projemiz 70 ve 200 arası bağımsız yeri kapsıyor. Burada da 97 bağımsız bölümü kapsayan bir proje oluşturduk. Bu proje ile birlikte bağımsız bölüm sayısından daha fazla otopark üretiyoruz. Arazinin yüzde 60'ını çocuk parkı yapıyoruz ve projenin içinde sosyal tesisler var. Havuz, spor salonu var. Bu projenin içinde çocukların bırakılabileceği kreş olacak. Bu projelerle Kağıthane'de yüzlerce yeni yeraltı otoparkı, yüzlerce çocuk parkı, havuz ve spor salonuna kavuşmuş olacağız. Kağıthane'nin yenilenmesinde ve dönüşümünde önemli çalışmalardan birini daha gerçekleştirmiş olacağız" dedi.