Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nuvo Dragos'ta 4 bin TL taksitle 120 ay vade!

İstanbul Anadolu Yakasının Maltepe ilçesinde yer alan Dragos'ta yaşama kazandırılan Nuvo Dragos projesinde konut satın almayı kolaylaştıran çok özel imkanlar sunuluyor.

Özderici GYO tarafından İstanbul Anadolu Yakasının Maltepe ilçesinde yer alan Dragos mevkiinde sektöre kazandırılan Nuvo Dragos projesinde yepyeni bir kampanyayaa imza atıldı. Projede başlatılan yeni kampanya ile konut satın almak artık çok kolay!

YÜZDE 1 KDV VE HEMEN TESLİM AVANTAJI!

Özderici GY;O tarafından yaşama geçirilien Nuvo Dragos konut projesinde 2+1 dairelerde yüzde 15 peşinat ödemesi yapılarak 120 ay vadeli aylık 4 bin TL taksitle kira öder gibi konut sahibi olunabiliyor. Stoklarla sınırlı 2+1 kat planındaki daire seçeneklerinde geçerli olan Nuvo Dragos konut kampanyasında sadece yüzde 15 peşinat ödemek yeterli. Geri kalan konut bedeli ise ayda 4bin TL taksitle 120 ay vadeli tahsil edilebiliyor. Üstelik Nuvo Dragos'ta kampanya kapsamında satışa sunulan daireler hemen teslim edilebiliyor.

Hemen teslim avantajı ve cazip ödeme koşulları ile dikkat çeken nuvo Dragos konut projesinde sağlanan tüm avantajların aynı sıra bir de yüzde 1 KDV oranıyla satış olanağı tanınıyor.

ÖDEME KOŞULLARI

İstanbul Dragos'ta Özderici GYO tarafından yaşama kazandırılan Nuvo Dragos projesinde stoklarla sınırlı hemen teslim 2+1 dairelerde yüzdde 1 KDV avantajıyla ayda 4 bin TL taksitle 120 ay vadeli konut satın alınabiliyor. Kira öder gibi konut satın alma imkanı sunulan Nuvo Dragos projesinde anahtar teslimleri hemen yapılıyor.

Özderici GYO Nuvo Dragos projesinin ikinci etabı da 2017 yılının sonunda tamamlandı. Nuvo Dragos 2. etapta yer alan 3 blokta 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planlarında dizayn edilen daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede normal ve dubleks seçeneklerinde daireler bulunuyor.

DAİRE PLANLARI VE BÜYÜKLÜKLERİ

Toplam 515 adet konuttan meydana gelen Nuvo Dragos projesinde yer verilen;

  • 1+1'lerin büyüklüğü 66 ile 89 metrekare,

  • 2+1'lerin büyüklüğü 101 ile 154 metrekare,

  • 3+1'lerin büyüklüğü ise 156 ile 219 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Projede yer verilen dairelerin kat yükseklikleri ise ortalama 3.15 ile 3.50 arasında farklılık gösteren yüksekliklerde dizayn edildi.