Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nuvo Dragos'ta hemen teslim dairelerde çok özel satın alma imkanları!

İstanbul Anadolu Yakasının Maltepe ilçesinde sektöre kazandırılan Nuvo Dragos projesinde hemen teslim konut seçeneklerinde çok özel ödeme imkanları sunuluyor.

Özderici GYO (Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı) tarafından İstanbul Anadolu Yakasının sürekli yükselen değeri Maltepe’de yaşama kazandırılan Nuvo Dragos’ta daire satın almak isteyenler çok özel ödeme imkanları sunuluyor.

Cazip fiyatları ve çok özel ödeme imkanları ile konut satın almak isteyenlere avantajlı fırsatlar sunan Nuvo Dragos Maltepe projesinde Özderici GYO tarafından yepyeni ve çok özel bir kampanya hayata geçirildi.

Nuvo Dragos projesinde duyurulan kampanya kapsamında yüzde 15 peşinat ve 120 ay boyunca ayda 4 bin TL’den başlayan taksitlerle konut satın alma imkanı sunuluyor.

Sınırlı sayıda 2+1 daire seçeneklerinin hemen teslim avantajıyla satışların devam ettiği Nuvo Dragos Maltepe projesinde ayda 4 bin TL taksitle konut satın alma imkanı sağlanıyor. Projeden daire alabilmek için sadece yüzde 15 peşinat ödenmesi yeterli oluyor.

Özderici GYO tarafından İstanbul Anadolu Yakasının değerli ilçelerinde Maltepe’de yer alan Dragos bölgesinde sektöre kazandırılan Nuvo Dragos Maltepe projesinde yeni başlatılan kampanya kapsamında sınırlı sayıdaki 2+1 dairelerde yüzde 15 peşinat ve 120 ay ayda 4 bin TL taksitle daire satışları yapılıyor. Aynı zamanda Nuvo Dragos Maltepe projesinde yüzde 1 KDV oranı sunuluyor.

Geçtiğimiz yılın sonunda inşaat çalışmaları bitirilen ve yaşamın start aldığı Nuvo Dragos projesinde toplam 515 adet daire seçeneğine yer veriliyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks olmak üzere farklı zevklere ve farklı ihtiyaçlara karşılık verebilecek daire seçenekleri bulunuyor.

Özderici GYO Nuvo Dragos Maltepe projesinde yer verilen;

  • 1+1 dairelerin büyüklüğü 66 metrekare ile 89 metrekare arasında,

  • 2+1 dairelerim büyüklüğü 101 metrekare ile 154 metrekare arasında,

  • 3+1 dairelerin büyüklüğü ise 156 metrekare ile 219 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

3 bloktan oluşan toplam 484 konuta yer verilen projede daire fiyatları ise, 498 bin TL’den başlangıç gösterip 2 milyon TL’ye kadar yükseliyor.