Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nuvo Dragos’ta yer almak isteyenlere yüzde 20 indirim fırsatı

İstanbul Maltepe’de yükselen Nuvo Dragos’ta yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor. Nuvo Dragos’ta yer almak isteyenler için 120 aya kadar vade imkanı da bulunuyor.

Özderici GYO tarafından hayata geçirilen Nuvo Dragos’ta yüzde 20 indirim sunuluyor. KDV oranının sadece yüzde 1 olduğu Nuvo Dragos’ta 120 aya kadar vade imkanı sunuluyor.

NUVO DRAGOS İKİ ETAPTAN MEYDANA GELİYOR

İstanbul Anadolu Yakası Maltepe’de 52 bin metrekare üzerinde hayata geçirilen Nuvo Dragos konut projesi, 2 etaptan meydana geliyor. Nuvo Dragos’un ilk etabı 484 konut ve 8 ticari ünite, ikinci etabı ise 515 konuttan meydana geliyor. Projenin ilk etabında yer alan konut tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks, ikinci etabında yer alan konut tipleri ise 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks olarak tasarlandı.

Nuvo Dragos’ta yer alan 1+1 daireler 66 metrekare ile 89 metrekare, 2+1 daireler 101 metrekare ile 154 metrekare, 3+1 daireler ise 156 metrekare ile 219 metrekare arasında değişen büyüklüklerde planlandı.

Nuvo Dragos’ta yer alan konutların yeni sahiplerine teslimleri hemen yapılıyor.

SOSYAL YAŞAM ALANLARIYLA DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKİYOR

Nuvo Dragos, sosyal yaşam alanlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Nuvo Dragos’ta yer alacak konut sakinlerine açık ve kapalı iki adet yüzme havuzu, fitness salonu, Türk hamamı, sauna, plates stüdyo odası, basketbol sahası, voleybol sahası, ortak kullanımlı seyir terasları, koşu ve yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, güneşlenme terasları ve köpek gezdirme alanları, özel peyzajlı geniş bahçeler gibi birçok yaşam ve aktivite alanı sunuluyor.

Nuvo Dragos’ta geniş balkonlu ve Adalar manzaralı konut seçenekleri yer alıyor. Diğer yandan Nuvo Dragos’ta yer alan konutların kat yükseklikleri ortalama 3.15 metre ile 3.50 metre arasında değişiyor.