Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ödül İstanbul’da 219 bin TL’den başlayan fiyatlarla yüzde 5 peşinat ve 60 ay vade fırsatı

Özyurtlar İnşaat tarafından Beylikdüzü’nde konumlandırılan Ödül İstanbul projesinden konut sahibi olmak isteyenlere çok özel bir kampanya geliştirildi.

Herkesi ev sahibi yapmayı amaçlayan Özyurtlar İnşaat İstanbul Avrupa yakasının en çok tercih edilen ilçelerinden Beylikdüzü’nde sektöre kazandırdığı Ödül İstanbul projesinde yüzde 5 peşinat ve 60 ay vade imkanı sunuyor.

İstanbul Avrupa yakasının huzurlu ve düzenli ilçesi Beylikdüzü’nde inşa edilen Ödül İstanbul projesinde daire fiyatları ise 219 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek daire sahibi olunabiliyor. Şirket bünyesinden kullanılan kredi ile de 60 ay vade yapılabiliyor.

‘Herkes kampanya yapar; Özyurtlar ev sahibi yapar’

Faaliyetlerine başladığı günden bu yana toplam 60 bin kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar Holding, Beylikdüzü’nde inşa ettiği projesi 'Ödül İstanbul'da yeni bir kampanyayı daha hayata geçiriyor.‘Herkes Kampanya Yapar, Özyurtlar Holding Ev Sahibi Yapar’ kampanyası kapsamında; yüzde 5 peşinat ve şirket bünyesinde 60 ay vadeyle ev almak mümkün olabiliyor.

Misyonumuz’mutlu ev sahipleri’ yaratmak

Ev sahibi olmayı kolay hale getirmek üzere kampanyalar düzenlediklerini söyleyen Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt "Ödül İstanbul projemizden daire almak isteyenler için yeni bir kampanyayı daha hayata geçirdik. Projemizden yüzde 5 peşinat ve 60 ay vadeyle konut imkânı sunuyoruz. Bu ev sahibi olmak isteyenlerin kaçırmamaları gereken bir fırsat. Bundan tam 27 yıl önce misyonumuzu ‘mutlu ev sahipleri yaratmak’ olarak belirleyerek yola çıktık ve aynı düşünceyle çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Tüm konut projelerimizde en önemli hedefimiz; her zaman en iyiyi, en kaliteliyi ve en uygun fiyatları sunmak oldu.

250 milyon TL’lik yatırım

Beylikdüzü, Avrupa Yakası’nın mimari gelişimi en yüksek, gayrimenkul sektörünün nabzının tutulduğu, her geçen gün yatırım değeri artan, İstanbul’un en değerli ilçelerinden biri. Yatırım değeri her geçen gün artan Beylikdüzü E-5 güzergahı, oturum için de son yıllarda en çok tercih edilen lokasyon haline geldi. Hızlı gelişme potansiyeli ile çekim merkezi haline gelen Beylikdüzü’nde hayat verdiğimiz yeni projemiz ‘Ödül İstanbul’, bu bölgenin en değerli projelerinden biri yükseliyor” dedi.

2 bin 683 konut 102 ticari ünite

2019 yılında teslim edilmesi planlanan ‘Ödül İstanbul’, 39 bin 561 m2 arsa üzerinde ve 250 milyon dolarlık yatırımla hayata geçiriliyor. Proje 1+1, 2+1, 3+1 olmak üzere 2 bin 683 konut ve 102 ticari üniteden meydana geliyor. Daire büyüklükleri 64 ila 164 metrekare arasında değişen projede 1+1’ler 219 bin TL'den, 2+1'ler 346 bin TL'den 3+1'ler ise 524 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Sekiz blok üzerine konumlandırılan 'Ödül İstanbul'da; park alanları, yüzme havuzu, tenis, kortu, futbol sahası, basketbol sahası, fitness salonu, güzellik salonu, çocuk parkı, çocuk kulübü, parti salonu, resepsiyon hizmeti, 7/24 güvenlik hizmeti, açık-kapalı otopark, kafe ve restoranlar yer alıyor. Proje peyzaj düzenlemesi yapılmış 900 m2’lik sosyal alan ve bin 550 m2’lik gezi bahçesi ile toplam 2 bin 450 m2 yeşil alanı ve çocuk parkları ile doğal bir park yaşamı sunuyor.

‘Ödül İstanbul', metrobüse yürüme mesafesinde bulunuyor. Türkiye'nin ilk otomobil alışveriş merkezi Autopia'nın hemen arkasında inşa edilen 'Ödül İstanbul', ticaret merkezlerine yakınlığıyla da dikkat çekiyor.