Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ödül Yapı Alyans'ta 3+1 daireler 228 bin TL'den başlıyor

Ödül Yapı tarafından Kayseri’de konumlandırılan ve tamamı 3+1 tipinde evlerden oluşan Ödül Yapı Alyans projesinde fiyatlar 228 bin TL’den başlıyor.

Kayseri’de inşa edilen Ödül Yapı’nın yeni projesi Ödül yapı Alyans projesinde yer alan dairelerin tamamı 3+1 şeklinde tasarlandı. Projede daire fiyatları ise 228 bin TL’den başlıyor.

12 kat ve 48 konuttan oluşan projede 150 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Projede daire teslimlerinin ise 2019 yılının Eylül ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Fiyatlar 228 bin TL ile 250 bin TL arasında değişiyor

Kayseri’nin en tercih edilen bölgelerinden Melikgazi’de yükselen Ödül Yapı Alyans projesinde konut fiyatları 228 bin TL’den başlayıp 250 bin TL’ye kadar yükseliyor. Ödül Yapı Alyans projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

2019’un Eylül ayında teslim edilmesi planlanan Ödül Yapı Alyans projesi Kayseri’de Gesi Fatih Mahallesinde yükseliyor.

Estetik görüntüsü ve son derece modern mimarisiyle de yatırımcı ve oturumcunun dikkatini çeken projede otopark, güvenlik, çocuk oyun alanları, mini futbol sahası, mini basketbol sahası, süs havuzu, kamelyalar, toplantı salonları, voleybol sahası, yürüyüş sahası, fitness salonu, peyzaj alanlar yer alıyor.