Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Officium Beytepe'de 12 ay vade farksız taksit fırsatı devam ediyor

Hasmer Grup imzasıyla Ankara Çayyolu'nda yükselen Officium Beytepe projesinde ofis fiyatları 400 bin TL ile 800 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Ankara'nın gelişime açık bölgelerinden Çayyolu'nda hayata geçirilen Officium Beytepe projesi 15 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. 22 katlı tek bloktan meydana gelen projede 114 ofis ve 22 dükkan yer alıyor. Alanları 78 metrekare ile 158 metrekare arasında değişen ofislerin bulunduğu projede ofis fiyatları ise 400 bin TL ile 800 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Aralık 2016'da tamamlanarak teslim edilmesi beklenen Officium Beytepe tamamlandığında ofis kiralarının 2 bin TL ile 4 bin TL arasında değişeceği öngörülüyor. Yatırımcılardan büyük ilgi gören Officium Beytepe projesi bölgenin ilk ve tek ofis projesi olması sebebiyle kısa sürede yüksek oranda prim vadediyor.

Projeden ofis sahibi olmak isteyenlere yüzde 35 peşinatla 12 ay vade farksız taksit ve yüzde 40 peşinatla kalanı teslimde ödeme fırsatı sunuluyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, fitness merkezi, kafe ve restoran bulunuyor.