Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Officium Beytepe'de teslimler önümüzdeki ay başlayacak

Hasmer Grup tarafından Ankara Çayyolu'nda hayata geçirilen Officium Beytepe projesinde ofis fiyatları 756 bin TL ile 980 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Ankara'nın yeni iş ve yaşam merkezlerinden Çayyolu'nda 15 bin metrekare arazi üzerinde yükselen Officium Beytepe'de sınırlı sayıda ofisin satışı devam ediyor. Toplamda 114 ofisin yer aldığı projede 22 dükkana da yer veriliyor. 22 katlı tek bloktan meydana gelen Officium Beytepe projesinde teslimlere Şubat 2017'de başlanması bekleniyor.

Alanları 78 metrekare ile 158 metrekare arasında değişen ofislere yer verilen Officium Beytepe projesinde ofis fiyatları 756 bin TL ile 980 bin TL arasında değişiyor. Banka kredisiyle ofis sahibi olunabilen proje tamamlandığında kiraların minimum 2 bin TL'den başlaması bekleniyor.

Bölgenin ilk ve tek ofis projesi olma özelliğiyle dikkat çeken Officium Beytepe, konumuyla da dikkat çekiyor. İncek, Çayyolu ve Beysukent’in tam ortasında, Beytepe’nin en merkezi konumu olan Beytepe Bulvarı'nda yükselen Officium Beytepe projesine yatırım yapanların kısa sürede yüksek oranda prim elde edeceği tahmin ediliyor.