Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ofis Gökçadır'da hemen teslim ofisler 455 bin TL'den başlıyor

Modern mimarinin güzel bir örneği olarak Bursa Nilüfer’de yükselen Ofis Gökçadır projesinde ofisler 455 bin TL’den start veriyor.

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde Gökçadır İnşaat güvencesiyle sektöre kazandırılan Ofis Gökçadır projesinde toplam 38 adet ofise yer veriliyor.

Projede yer alan ofisler 74 metrekare büyüklüğünden başlıyor. 2 bin metrekare alan üzerinde yaşama geçirilen ofis projesinde teslimler ise bu yıl içinde yapılıyor.

Toplam 38 adet ofis ve 6 adet dükkâna yer verilen Ofis Gökçadır projesinde yer alan ofislerin büyüklükleri ise 74 metrekareden başlangıç gösterip 126 metrekareye kadar yükseliyor. Kendi ofisini kendin tasarla modeli ile bir katta bulunan 4 ofis seçeneği bir araya getirilerek 400 metrekareye kadar geniş ofis alanları üretilebiliyor. İki yola cepheli olan Ofis Gökçadır Nilüfer projesinde dubleks ofis seçeneklerine de yer veriliyor.

Gökçadır İnşaat tarafından Ofis Gökçadır projesi Bursa Nilüfer’de 2 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Ofis Gökçadır Bursa projesinde yer alan ofislerin fiyatları ise 455.000 TL’den başlangıç gösteriyor. Ofis teslimleri hemen yapılabilen Ofis Gökçadır projesinde şirket bünyesinde 12 aya kadar taksitlendirme seçeneği ile ofis sahibi olmak kolaylaştırılıyor.

Nilüfer ilçesinde bulunan Organize Sanayi bölgesinin yanı başında konumlanana Ofis Gökçadır projesinde akıllı ev sistemleri kullanılıyor. Projede her katta 4 adet ofise yer veriliyor.

Ofis Gökçadır projesinde Sekreterlik hizmeti, Arşiv Hizmeti, Giriş katta ortak ofis hizmeti, 24 saat güvenlik, araç kiralama, ofis temizliği, Ofislere servis elemanı , toplantı salonları, otopark hizmetleri ve yeşil alanlar gibi sosyal olanakların yanı sıra bina özellikleri olarak da merkezi ısıtma, asansör, depo, yangın merdiveni, jeneratör, uydu, kablo TV, su deposu, ısı yalıtımı, ses yalıtımı, ADSL, Wi-fi, akıllı ev sistemleri, fiber internet ve balkon yer alıyor.