Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ofis Karat Bakırköy 60 ay yüzde sıfır faiz imkanı sunuyor

Emlak Konut GYO güvencesiyle Bakırköy'de yükselen Ofis Karat Bakırköy, 72 ofis ve 18 dükkan olmak üzere toplam 90 ticari üniteden oluşuyor.

Ofis Karat Bakırköy’de yer alan dükkan ve ofis fiyatları 940 bin TL ile 7 milyon 600 bin TL arasında değişiyor. Bakırköy'de bulunan Yenimahalle arsasının ihalesini Baş Yapı kazandı. Yatırımın yaklaşık 62 milyon lirası arsa payı olarak kararlaştırıldı.

Ön satış dönemi başlayan Ofis Karat Bakırköy, Güney Gayrimenkul, Baş Yapı ve Elit Vizyon tarafından 6 katlı tek blok halinde inşa edilecek. Proje kapsamında 72 ofis ve 18 dükkan olmak üzere 90 ticari ünite yer alıyor.

Ofis fiyatları 940 bin TL’den başlıyor

Ofis Karat Bakırköy projesi hem huzurlu bir ortam hem de deniz manzarası ile çalışma imkanı sağlıyor. Buna ilaveten ofis içinde bulunan kapalı otopark ve güvenlik bölümü de rahat çalışma ortamı sunuyor.

Ofis Karat Bakırköy projesinde yer alan dükkan ve ofis fiyatları 940 bin TL’den başlarken 7 milyon 600 bin TL’ye kadar yükseliyor. Ayrıca alıcılar için 60 ay yüzde sıfır faiz uygulanacak. Ofis ve dükkan fiyatlarının yüzde 20’lik kısmı peşin ödenirken yüzde 10’u 1 yıl içinde eşit taksitler halinde ödeniyor. Geriye kalan yüzde 70’lik kısmı ise 60 ay ve sıfır faiz seçeneği ile ödenebilecek.