Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ofis Karat Bakırköy için ön talep toplama çalışmaları başladı

Emlak Konut GYO güvencesiyle Baş Yapı, Güney Gayrimenkul ve Elit Vizyon ortaklığında yükselen Ofis Karat Bakırköy projesi için ön talep toplanıyor.

Mart 2016'da Emlak Konut GYO'nun en değerli arsalarından biri olan Bakırköy Yenimahalle arsasının ihalesini kazanan Baş Yapı, tüm birimlerin ofis olarak tasarlandığı yeni projesinin ismini Ofis Karat Bakırköy olarak belirledi. İstanbul'un hızla değerlenen lokasyonlarından Bakırköy'de 5 bin 250 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan Ofis Karat Bakırköy projesinde ön talep toplama çalışmaları geçtiğimiz günlerde başladı.

Ofis sayısı ve büyüklüklerinin henüz açıklanmadığı projede teslimlerin Mart 2019'da başlayacağı ahmin ediliyor. 2017'nin ilk yarısında gerçekleştirilecek olan lansmanın ardından satışa çıkacağı öngörülen proje, Emlak Konut GYO'nun "Güçlü Türkiye için birlik vakti" kampanyası kapsamında satışa sunulacak.

Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin bulunduğu arsa üzerinde inşa edilecek olan Ofis Karat Bakırköy'den ofis sahibi olmak isteyenler yüzde 0,79 vade farkıyle 20 yıl vade imkanından yaralanabilecekler. 1 Şubat-31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak kampanyayla 10 yılda yüzde 0,45 oranında, 5 yılda ise sıfır faizle kredi kullanılabiliyor.

Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep toplama formuna www.ofiskaratbakirkoy.com adresinden ulaşılabiliyor.