Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ofis Karat Bakırköy'de satışlar başladı

Emlak Konut GYO güvencesiyle Baş Yapı, Güney Gayrimenkul ve Elit Vizyon ortaklığında inşa edilen Ofis Karat Bakırköy projesinin satışlarına başlandı.

Mart 2016'da Emlak Konut GYO'nun en değerli arsalarından biri olan Bakırköy Yenimahalle arsasının ihalesini kazanan Baş Yapı, yeni projesini hayata geçirmek için kolları sıvadı. İstanbul'un hızla değerlenen lokasyonlarından Bakırköy'de 5 bin 250 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan Ofis Karat Bakırköy projesinde satışlar geçtiğimiz günlerde başladı. Baş Yapı, Güney Gayrimenkul ve Elit Vizyon imzası taşıyacak olan projede tüm birimler ofis olarak tasarlandı.

Mart 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Ofis Karat Bakırköy projesi "Güçlü Türkiye için birlik vakti" kampanyasına dahil oldu. 31 Mart'a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında satışlarına başlanan projeye yatırım yapmak isteyenlere yüzde 5 peşinat imkanı sunuluyor. Kalan bedel ise 0,79 faiz oranıyla 240 ay, 0,45 faiz oranıyla 120 ay, sıfır faizle 60 ay taksitle ödenebiliyor.

Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin bulunduğu arsa üzerinde inşa edilecek olan Ofis Karat Bakırköy projesi ile ilgili ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.ofiskaratbakirkoy.com adresinden ya da 0212 599 58 50 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.