Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ofton Beyoğlu'ndan şimdi daire alanlar, ödemeye bir yıl sonra başlayacak

Ofton İnşaat'ın İstanbul'un merkezi Beyoğlu'nda inşa ettiği Ofton Beyoğlu projesinden yüzde 25 peşinatla daire sahibi olmak isteyenler, taksitleri bir yıl sonra ödeyecek.

İstanbul'un en değerli yaşam ve yatırım merkezlerinden Beyoğlu'nda konumlandırılan Ofton Beyoğlu’nda başlayan yeni kampanya kapsamında ödemeler bir yıl sonra başlayacak. Aldıkları evin yüzde 25’ini peşin olarak ödeyen yatırımcılar, taksit ödemelerine bir yıl sonra başlama fırsatı yakalayacak.

Ekim 2017’de teslim edilmesi planlanan Ofton Beyoğlu, 221 bağımsız bölüm ve 4 adet ticari birimden oluşuyor. İstanbul’un ruhunu sonsuz yaşatmak için tasarlanan Ofton Beyoğlu’nda alanları 37 ila 44 metrekare arasında değişen 1+0’lar, alanları 54 ila 81 metrekare arasında değişen 1+1’ler, alanları 80 ila 107 metrekare arasında değişen bahçe kullanımlı 1+1’ler, alanları 92 ila 117 metrekare arasında değişen 2+1’ler bulunuyor. Projede metrekare fiyatları 10 bin TL’den başlıyor.

Taksim ve metroya 1 kilometre, Nişantaşı’na 2 kilometre ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 6,5 kilometre mesafede yer alan projede; kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve buhar odaları ile kapalı otopark yer alıyor. Çamoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan Ofton Beyoğlu, modern mimarisi, geniş peyzaj alanı ve modüler ev sistemi gibi ayrıcalıklar sunuyor. Proje, istenilen metrekarede daireleri birleştirme seçenekleriyle her ihtiyaca karşılık veriyor.