Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ofton İnşaat projelerinde 60 ay sıfır faiz kampanyası başladı

Ofton İnşaat; Elysium Es Beykoz, Elysium Soul Beyoğlu, Elysium Serenity Kandilli ve Elysium Art Şişli projelerinde yatırımcılara 60 ay vade farksız taksit fırsatı sunuyor

Ofton İnşaat, Elysium Es Beykoz, Elysium Soul Beyoğlu, Elysium Serenity Kandilli ve Elysium Art Şişli projelerinde 60 ay sıfır faiz kampanyası başlattı. Ofton finansman sistemiyle 36 aya kadar vade seçeneği de sunulan projelerde ayrıca yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Elysium Es Beykoz'da fiyatlar 900 bin TL'den başlıyor

“Sıradanlığa es ver, ayrıcalıklı yaşama es verme” sloganıyla yükselen Elysium Es Beykoz projesi 55 milyon 100 bin TL yatırım değeriyle hayata geçiriliyor. 4 bin 546 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Elysium Es Beykoz’da; 17 bin 282 metrekare satılabilir, 600 metrekare de sosyal tesis alanı yer alıyor. Alanları 80 ila 227 metrekare arasında değişen konut tiplerinden meydana gelen Elysium Es Beykoz’un ortak kullanım alanlarında; kapalı havuz, fitness, sauna, buhar odası ve kapalı otopark yer alıyor. 7 katlı tek blokta 100 adet konut, 15 adet ticari birimden meydana gelen projede dükkanların alanları ise 180 ila 581 metrekare arasında değişiyor. 2018 yılının Nisan ayında teslim edilmesi planan projede fiyatlar 900 bin TL ila 2 milyon 734 bin TL arasında değişiyor. Elysium Es Beykoz, Sabiha Gökçen’e 38,8 km, Atatürk Havalimanı’na 34,4 km mesafede yükseliyor.

Elysium Soul Beyoğlu merkezi lokasyonuyla dikkat çekiyor

Merkezi noktalara yakınlığı ve ulaşım avantajları dikkat çeken Elysium Soul Beyoğlu, 221 bağımsız bölüm ve 4 adet ticari birimden oluşuyor. Alanları 38 ila 202 metrekare arasında değişen konut tiplerinin yer aldığı Elysium Soul Beyoğlu’nda teslimler bir yıl sonra başlıyor. Taksim ve metroya 1 km, Nişantaşı’na 2 km ve Boğaziçi Köprüsüne 6,5 km mesafede yer alan projede; kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve buhar odaları ile kapalı otopark bulunuyor. Projede fiyatlar 588 bin TL’den başlıyor.

Elysium Serenity Kandilli'de hemen teslim satışlar sürüyor

2 bin 590 metrekare arazi içerisinde hayata geçirilen Elysium Serenity Kandilli, toplam 3 blokta 90 konuttan meydana geliyor. Yaşamın başladığı Elysium Serenity Kandilli’de fiyatlar 441 bin TL’den başlıyor. Projedeki 1+1, 1+1 bahçe dubleksi, 2+1 bahçe ve çatı dubleksleri modüler sistem ile birleştirilerek daha büyük metrekareler elde edilebiliyor. Boğaziçi Köprüsü’ne 4,2 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 5,5 km mesafede yer alan Elysium Serenity Kandilli’de fitness center, açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna, buhar odası, otopark gibi sosyal alanlar bulunuyor.

Elysium Art Şişli konut yatırımcılardan ilgi görüyor

Elysium Art Şişli, 26 katlı tek blokta 214 konut 7 adet ticari üniteden meydana geliyor. Proje, 67 metrekareden başlayan kira getirisi yüksek 1+1’lerden oluşuyor. Ayırca 26. katta 2 adet penthouse bulunuyor. Hemen teslim edilen ve yaşamın başladığı projede fiyatlar 872 bin 750 TL’den başlıyor