Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Okan Bayülgen Galata’daki evini satışa çıkardı

Okan Bayülgen, Galata'daki tarihi Doğan Apartmanı'nda bulunan dairesini satışa çıkardı. Bayülgen, dairesi için 15.5 milyon TL istiyor.

Okan Bayülgen, Galata’daki tarihi Doğan Apartmanı'nda bulunan dairesini satmaya karar verdi. Takvim Gazetesi’nden Aydın Hamza’nın haberine göre; 54 yaşındaki Bayülgen, aralarında Derin Mermerci ve Sibel Can’ın oğlu Engincan Ural’ın da dairesinin bulunduğu apartmandaki 4 oda bir salon dairesine 15.5 milyon TL istiyor.

BOĞAZ’I TERCİH ETTİ

Kazancını gayrimenkule yatıran Okan Bayülgen, bir yandan 270 metrekarelik daireyi satışa çıkarırken bir yandan da Boğaz'dan ev bakıyor. 2016’da Tarabya’da 2 buçuk milyon dolara (13 milyon 575 bin TL) villa satın alan Bayülgen, yeni yatırımları için yine Boğaz'ı tercih etti.

EMLAKÇILARI GEZİYOR

Okan Bayülgen, al-sat işiyle de sermayesini canlı tutuyor. Kazancını katlamak için emlak danışmanlarından da destek alan Bayülgen, Boğaz'daki satılık evleri radarına aldı. Bodrum’da yer alan mekânı için bir ayağı Ege’de olan Bayülgen, İstanbul’a her gelişinde soluğu emlakçılarda alıyor.

1895’te inşa edilen Doğan Apartmanı, ismini o zamanki sahibi Kazım Taşkent’in İsviçre’de dağda kayak yaparken hayatını kaybeden oğlu Doğan Taşkent’ten alıyor.