Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Öki Center’da 210 bin TL’ye 3+1 daire

Öki İnşaat kalitesiyle Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde hayata kazandırılan Öki Center projesinde konut fiyatları 210 bin TL ile 240 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Kayseri’de imza attığı projeleri ile dikkat çeken Öti İnşaat kalitesi ve güvencesiyle Kayseri’nin Melikgazi lokasyonunda modern mimari tarzda yükselen yeni konut projesi Öki Center’da fiyat listesi ve ödeme planları belli oldu. Proje hakkındaki her türlü bilgiyi sitemizden takip ederek anından edinebilirsiniz.

Kayseri Öki Center projesinde yer alan dairelerin tamamı 165 metrekare olacak şekilde 3+1 tipinde tasarlandı. Kişiye özel ödeme olanakları ile dikkat çeken Öki Center projesinde yer alan dairelerin fiyatları ise 210 bin TL’den start alıp 240 bin TL seviyesine kadar çıkıyor.

Kişiye özel ödeme imkanları, merkezi konumları, cazip fiyatları ile dikkat çeken Kayseri Melikgazi bölgesinin yeni konut projesi Öki Center projesinde yer alan daireler 165 metrekare büyüklüğünde 3+1 tipinde tasarlanıyor.

Öki İnşaat Öki Center Kayseri’de toplam 142 adet daireye yer veriliyor. Proje 3 blok şeklinde yükseliyor. Vade farksız taksit seçenekleri ve cazip ödeme seçenekleri ile dikkat çeken projede konut satın almayı kolaylaştıran alternatifler dikkat çekiyor.

Anahtar teslimlerin Haziran 2021 tarihinde yapılması hedeflenen Öki Center Kayseri projesi modern mimarinin güzel bir örneği olarak Melikgazi lokasyonunda yükseliyor.

Sosyal olanakları ile de dikkat çeken projede sunulan hizmetler şu şekilde sıralanıyor:

• Açık otopark
• Çocuk oyun parkları
• Spor alanları
• Basketbol sahası
• Yüzme havuzu
• Yeşil alan
• Kamelyalar