Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Okyanus Park'ta kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor

Kalite Grup imzasıyla İstanbul'un gelişmeye devam eden bölgelerinden Pendik'te hayata geçirilen Okyanus Park projesinde fiyatlar 450 bin TL'den başlıyor.

Birçok markalı projenin yükselmeye devam ettiği Pendik'te konumlandırılan Okyanus Park projesi 8 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor. Toplamda 108 dairenin yer aldığı projede 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Alanları 104 metrekare ile 135 metrekare arasında değişen konutların yer aldığı Okyanus Park'ta teslimlerin Haziran 2017'de başlaması bekleniyor.

Konutların yanı sıra 5 dükkanın da yer aldığı projede 2+1 daireler 450 bin TL'den, 3+1 daireler ise 550 bin TL'den satışa sunuluyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşullarının sunulduğu Okyanus Park'ın sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, yürüyüş parkuru, tenis kortu ve sauna yer alıyor.

Genellikle oturum amaçlı tercih edilen Okyanus Park projesi Pendik Marmara Eğitim Araştırma Hastanesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı'nın ortasında yükseliyor. Okyanus Park Pendik; E-5 ve TEM otoyoluna 3 dakika, Gedik Üniversitesi'ne 5 dakika, Pendik İDO feribot iskelesine 10 dakika, Viaport AVM'ye 5 dakika, Neomarin ve Pendorya AVM'ye 6 dakika uzaklıkta bulunuyor.