Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Olea Armonia By Evke'de konutlar sahiplerini bulmaya başladı

Evke Yapı İnşaat tarafından Bursa'nın Mudanya ilçesinde hayata geçirilen Olea Armonia By Evke projesinde fiyatlar 900 bin TL ile 1 milyon 600 TL arasında değişiyor.

Bursa'nın en değerli lokasyonlarından Mudanya'da 22 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Olea Armonia By Evke projesinde daire satışları devam ediyor. Eylül 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede toplam 60 konuta yer veriliyor. Projede 3+1 ve 4+1 dairelerin yanı sıra 5+1 dubleks ve 6+1 dubleks daireler ile 5+1 ikiz dubleks villalar bulunuyor.

Daire büyüklüklerinin 195 metrekare ile 340 metrekare arasında değişiklik gösterdiği projede dairelerin fiyatları ise 900 bin TL ile 1 milyon 600 bin TL arasında değişiyor. Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen proje genellikle son kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Mudanya feribot iskelesine 10 dakikada bulunan Olea Armonia By Evke projesi çevre yolunun hemen yakınında yükselmesiyle ulaşım sorununu ortadan kaldırıyor.

Bursa'ya özlenen komşuluk yaşamını getirmeyi hedefleyen projenin sosyal donatı alanları arasında ortak kullanıma açık şömineli oturma ve sohbet alanı, piyano dinleti salonu, bilardo oyun alanı, özel tasarlanmış mutfakta yemek pişirme ve yeme alanı, açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu ve çocuk oyun alanları yer alıyor.