Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Olimpa Park Plus ve Vadiyaka'da 240 ay vadeli satışlar başladı

Fuzul Yapı, İstanbul'un hızla değerlenen lokasyonlarından Başakşehir'de konumlandırdığı Olimpa Park Plus ve Vadiyaka projeleriyle tarihi kampanyaya destek veriyor.

Fuzul Yapı, Emlak Konut GYO önderliğinde GYODER ve KONUTDER işbirliğinde başlatılan konutta ikinci tarihi kampanyaya 2 projesiyle destek veriyor. Şirketin Başakşehir'de hayata geçirdiği Olimpa Park Plus ve Vadiyaka projelerinden konut sahibi olmak isteyen yatırımcılara sıfır faizle 60 ay, yüzde 0,45 faiz oranıyla 120 ay, 0,79 faiz oranıyla ise 240 ay vade fırsatı sunuluyor. Sınırlı sayıda konutun satışlarına devam edilen Vadiyaka ve Olimpa Park Plus projelerinden daire satın almak isteyenler 31 Mart'a kadar fırsatlardan yararlanabilecek.

Orta gelirliler için büyük fırsat

Kampanyayı değerlendiren Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, "Yüzde 5 peşinatla ilk kez 20 yıl vade ile satılan kampanyaya Fuzul Yapı, Olimpa Park ve Vadiyaka projeleri ile katıldık. Orta gelirliler için büyük bir fırsat. Gayrimenkul sektörü için Şubat ve Mart ayları çok hareketli bir dönem olacak. Kampanya orta gelirlinin ev sahibi olabilmesi için çok güzel bir kampanya. İnşaat firmaları için de stokları eritmek için de önemli bir fırsat" diye konuştu.

Kampanya sektörü hareketlendirecek

Akbal, "Başakşehir'de inşa ettiğimiz Olimpa Park ve Vadiyaka projeleri ile kampanyaya katılarak ekonomiyi ve sektörü hareketlendirmeyi amaçlıyoruz. 1 Şubat'ta başlayan ve 31 Mart'a kadar sürecek kampanyada yüzde 20 olan peşinat ödemesi de yüzde 5'e çekildi. Peşinat sıkıntısı yaşayan orta gelirliye ev sahibi olmanın da yolu açılmış oldu" dedi.