Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Olimpa Park Plus'ta teslimlere başlandı

Hemen teslim satışların devam ettiği Olimpa Park Plus projesinde daire fiyatları 685 bin liradan başlıyor.

Başakşehir'e inşa ettiği konut projeleriyle yatırımcının gözdesi haline gelen Fuzul Yapı, bölgedeki son projesi Olimpa Park Plus'ın teslimlerine başladı. 25 bin metrekare arsa alanı üzerinde toplam 124 konuttan oluşan Olimpa Park Plus'ta kişiye özel ödeme seçenekleri ve uygun fiyat avantajları devam ediyor.

Tamamı 3+1 ve 4+1 konutlardan meydana gelen projede 3+1 daireler 685 bin lira ile 795 bin lira, 4+1 daireler ise 980 bin lira ile 1 milyon 150 bin lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Olimpa Park Plus'ta yer alan 3+1 dairelerin büyüklükleri 102 metrekare ile 106 metrekare, 4+1 dairelerin büyüklükleri 149 metrekare ile 150 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Projeden 60 ay sıfır faizle konut sahibi olunabiliyor.

Olimpa Park Plus'ın sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness center, peyzaj alanları, Türk hamamı ve çocuk oyun alanları bulunuyor. İlk ve orta öğretim kurumlarına yakınlığıyla çocuklu ailelerin ilk tercihleri arasında gösterilen projenin hemen karşısında yer alan Olimpa AVM de proje sakinlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.