Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Oliver Sarıyer Evleri kullanıcı dostu mimarisiyle dikkat çekiyor

İstanbul Sarıyer’de konumlandırılan Oliver Sarıyer Evleri kullanıcı dostu mimarisi ile diğer projeler arasında fark yaratıyor.

Yapıdem Gayrimenkul tarafından İstanbul’un en gözde ilçelerinden Sarıyer Maden Mahallesi’nde konumlandırılan Oliver Sarıyer Evleri projesinde kullanıcı dostu mimari diğer projeler arasında fark yaratıyor.

4+1 dubleks daireler şeklinde tasarlanan Oliver Sarıyer Evleri 20 seçkin aile için özel olarak tasarlandı. Lüksü sevenler için inşa edilen proje konfor ve şıklığı aynı anda sunuyor.

Zeminden çatı ve duvarlara yeni nesil teknolojilerin kullanıldığı evlerde; yüksek tavanlarla ferah bir yaşam alanı sunuluyor. Güneye bakan ön cephesinde hiçbir zaman kapanmayacak doğa manzarası bulunan dairelerde, gün ışığı ve manzarayı kucaklamak için, mümkün olan tüm cephelerde yere kadar uzanan pencere sistemi kullanılıyor.

Sosyal imkanlarıyla da konforlu ve lüks yaşamın yeni adresi olmaya aday

Aralık 2017 tarihinde tamamlanması beklenen projede, misafirler, şoförler, araç ve okul servisi bekleyenlerin kullanacağı konforlu bir lounge alanına yer verildi.

Her daireye en yakın konumdaki 2 araçlık kapalı otoparktan asansörlerle katlara çıkılıyor. Site içi yürüyüş yolları ve havuzun, komşuları rahatsız etmeyecek şekilde konumlandırıldığı sitede, manzaranın keyfine vararak yüzme ve güneşlenme olanağı sunuluyor.

Gece ışıklandırmasına sahip bisiklet parkurları, çocuk oyun bölümleri ve çok amaçlı spor sahasıyla sitenin önünde konumlanan park alanı da projeyi farklılaştıran unsurlardan biri olarak öne çıkıyor. Olive Sarıyer Evleri’nde yaşlılar, engelliler ve çocuklu ailelerin yardımcıları düşünülerek tasarlanmış odalar bulunuyor.