Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Olympus Residence'ta fiyatlar 400 bin TL'den başlıyor

Reformist Yapı'nın İzmir Bayraklı'da hayata geçirdiği Olympus Residence projesinde sınırlı sayıda dairenin satışı devam ediyor.

İzmir'in hızla gelişen lokasyonlarından Bayraklı'da 8 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Olympus Residence projesinde toplam 48 daire yer alıyor. Tek bloktan meydana gelen projede tüm daireler 140 metrekare ve 3+1 olarak tasarlandı. Dairelerin büyük bir kısmının sahiplerini bulduğu Olympus Residence projesinde fiyatlar ise 400 bin TL ile 450 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Haziran 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edimesi beklenen Olympus Residence tamamlandığında, dairelerin minimum bin 500 TL'den kiraya verilebileceği öngörülüyor. Eğitim, sağlık ve kültür merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeken proje, çevreyoluna 2, şehir merkezine ise 10 dakika uzaklıkta konumlandırılıyor. Projede konutların yanı sıra 5 ticari birime de yer veriliyor.

Akıllı ev sistemleriyle donatılan Olympus Residence'ın sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güneşlenme terası ve hobi alanları bulunuyor.